BLOG DANIELA CHMIELEWSKIEGO

środa, 25 marca 2009

Dni otwarte na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych

Jako student wymienionej uczelni (przynajmniej póki mnie nie wywalą), czuję się w obowiązku przekazać informacje o tym, że dziś i jutro można wpaść, odwiedzić, zobaczyć, pogadać.

Gdyby ktoś chciał, bym to ja oprowadził, to proszę napisać w komentarzach albo wyszperać mój krążący w sieci adres mejlowy. Może zmotywuje mnie to, by się na uczelni w ogóle zjawić.

Jak by ktoś nie wiedział, wydziały grafiki i malarstwa mieszczą się vis a vis Uniwersytetu Warszawskiego (Krakowskie Przedmieście 5).


Zdjęcie Małejgosi autorstwa Karoliny Witowskiej.

Informację powtarzam za Aleksandrą Nałęcz-Jawecką:

Witajcie

Zapraszamy wszystkich serdecznie 26 - 27.03 na Dni Otwarte ASP, które odbywają się w ramach Dni Warszawskich Uczelni Artystycznych.
Z tej okazji będzie można odwiedzić pracownie, zobaczyć jak wyglądają zajęcia, obejrzeć najnowsze prace studentów.

Na stronie ASP w zakładce aktualności znajdziecie więcej informacji co dzieje się na poszczególnych wydziałach oraz innych uczelniach.

Wydział Grafiki będzie otwarty między 10 - 20.
Będzie można zobaczyć wystawę prac studentów.
ok godz 12 i 16 w czwartek i piątek będziemy oprowadzać wszystkich chętnych po pracowniach i opowiemy trochę o tym jak przyjemnie jest studiować na naszym wydziale.

A w piątek zapraszam wszystkich na wieczór otwarty w klubie Eufemia (w Rektoracie - dużym czerwonym budynku - przyp. DC). W programie:

od 18 - instalacja i performance
19.30 / 20.00 - pokaz filmów i animacji studenckich
od 21 - Impreza studencka - zagrają "Warzywa i Owoce".

Jeśli znacie kogoś, kto chciałby zdawać na ASP lub po prostu jest zainteresowany życiem uczelni, proszę przekażcie tę wiadomość dalej.

Dni otwarte to pewnie jedyna okazja, żeby zobaczyć jak uczelnia funkcjonuje od środka, porozmawiać z profesorami i studentami.

Brak komentarzy: