BLOG DANIELA CHMIELEWSKIEGO

środa, 4 września 2013

Ogrody Babilonu - zaproszenie na wystawę

Po ostatnich wpisach pełnych ględzenia, dziś szybko i na temat.

4 sierpnia uczestniczyliśmy z Olgą w trwającym przez całe lato, a zorganizowaną przez Blok Żab akcję, ArtAltana. Obok cyklicznych warsztatów dla dzieci, prezentowali się też co tydzień zaproszeni twórcy. Do dyspozycji mieliśmy specjalnie skonstruowaną altanę. Olga i ja narysowaliśmy na żywo w ciągu dwóch godzin parakomiksowy fryz, który od razu po ukończeniu trzeba było zdjąć (bo altanę rozkładano na koniec każdej imprezy). 

Tak to wyglądało, obok Olgi Ania, Piotr i ich bliźniaki - bez ich takera nasza akcja wzięłaby w łeb, a obok jednej z organizatorek, Joanny, projektant logo Giełdy Warszawskiej (przywałęsał się i zaczął wpierw o sztuce, potem o polityce, a potem o..., no nieważne).

Jako, że lubię wycisnąć cały potencjał ze swoich prac, udało nam się wcisnąć do siedziby UFY, w jednym z jazdowskich Domków Fńskich w Warszawie na wystawę. A do tego przygotowałem zina. Będzie rozdawany za darmo na miejscu. Teraz konkrety:

Greta cierpliwie znosząca moje fotografowanie fryzu.

Wernisaż odbywa się w siedzibie UFY w sobotę, 7 września (tak, to ta sobota!), o 13.00 (plus minus, ja tam pewnie będę rozwieszał prace od 11.00 i pójdzie szybko, jeśli będzie taker, albo powoli, jak nie będzie).

Będą warsztaty rapowe i coś jeszcze. Wydarzenie na Facebooku jest, tam są różne dodatkowe szczegóły.

Olga przygotuje 4 litry lemoniady, będzie można poczęstować się ciastem. 

Bardzo trudno trafić do UFY, więc poniżej jedyna ortodoksyjna mapka dojazdowa, którą specjalnie dla Was przygotowałem.

Kliknij, by powiększyć.

Nasz zin ma 16 stron, zdjęcie poniżej. Jeśli nie starczy, to nie wiem, dodrukuję i cośtam. W środku jeden komiks z mojego bloga, jeden komiks Olgi opublikowany w Zadrze i premiera Ogrodów Babilonu, czyli naszej parakomiksowej formy na papierze (i wszystkie soki z tego projektu wyciśnięte).


Nie wiem, do kiedy wystawa będzie trwała i w jakich godzinach tam można wejść (chyba tylko, gdy dzieje się jakaś akcja z kalendarza UFY). Ale w sobotę ma być ładna pogoda, więc nie zwlekajcie i przyjdźcie wtedy. 

Do zobaczenia!

Brak komentarzy: